ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ Γ. ΔΕΜΕΡΤΖΗ & ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΟΥ
ΣΥΝΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΔΑΠΠΟΣ-ΕΝΩΣΗ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ
![Βασική φωτό:http://1.bp.blogspot.com/-w_SfMG3CweQ/TeqcYbJTyEI/AAAAAAAAKxM/O_qjj9MP7kE/s1600/Demertzis.jpg](http://santonews.com/wp-content/uploads/2016/10/Demertzis1-300x225.jpg)
Βασική φωτό:http://1.bp.blogspot.com
«Συναυλία με τoν Γιώργο Δεμερτζή»
Ο Δημοτικός Αθλητικός Πολιτιστικός Περιβαλλοντικός Οργανισμός Σαντορίνης, ο Δήμος Θήρας και η Ένωση Πολυτέκνων Σαντορίνης σας προσκαλούν την Κυριακή 16 Οκτωβρίου 2016 στις 19:30 στο “Συνεδριακό Κέντρο Π.Μ Νομικού” στα Φηρά για να παρακολουθήσετε μία εξαιρετική συναυλία.
Ο διακεκριμένος Έλληνας σολίστ του βιολιού Γιώργος Δεμερτζής μαζί με δέκα μαθητές του, μεταξύ των οποίων και ο Θηραίος Αντώνης Πρέκας θα μας παρουσιάσουν ένα πρόγραμμα με γνωστά έργα Ελλήνων και ξένων συνθετών, χαρίζοντάς μας μία μαγευτική βραδιά.
Η είσοδος είναι ελεύθερη.
Χορηγός: Blue Star Ferries”