Tην Παρασκευή 16 Σεπτεμβρίου 2016 στις 19:00 ο εξαιρετικός ζωγράφος Χριστόφορος Ασιμής θα πραγματοποιήσει ομιλία στην αίθουσα του Πολιτιστικού Συλλόγου Θήρας στο Εμπορείο με θέμα την “Εικαστική προσέγγιση της ηφαιστειακής γης”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.