“Πρόληψη της παιδικής σεξουαλικής κακοποίησης”, είναι ο τίτλος της εκδήλωσης που πραγματοποιεί, ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου Μεσαριάς- Βόθωνα, στην αίθουσα Γ1 του Σχολείου (πρώην κτίριο Γυμνασίου). Ομιλήτριες θα είναι η Παιδίατρος κ. Καλλιόπη (πόπη) Καραμολέγκου και η ψυχολόγος ΕΑΔΥ) κ. Κωνσταντίνα Πέσιου.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.