ΝΕΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ
“Στόχος, είναι η ομαλή μετάβαση προς το νέο Νοσοκομείο”, δήλωσε στη Santonews, ο 56χρονος νέος Πρόεδρος της Διοικούσας Επιτροπής, που καταλαμβάνει τη θέση του κ. Εμμανουήλ Λειβαδάρου.
“Στόχος, είναι η ομαλή μετάβαση προς το νέο Νοσοκομείο”, δήλωσε στη Santonews, ο 56χρονος νέος Πρόεδρος της Διοικούσας Επιτροπής, που καταλαμβάνει τη θέση του κ. Εμμανουήλ Λειβαδάρου.