«1o STREET VOLLEY Ο ΑΟ ΘΗΡΑΣ φιλοξενεί μικρούς και μεγάλους για πρώτη φορά σ’έναν διαφορετικό χώρο από το συνηθισμένο. Έξω από το κλειστό γήπεδο Δάππος το Σάββατο 1η Οκτωβρίου και ώρα 11:45-1:30, ο ΑΟ ΘΗΡΑΣ βάζει τα “καλά” του και σε γιορτινή διάθεση θα δοθεί εσωτερικό τουρνουά για τα τμήματα των ακαδημιών. Θα χαρούμε πολύ να παρευρεθείτε και να γνωρίσετε από κοντά το βόλεϊ.Παρουσία της γυναικείας ομάδας και Όχι μόνο..Θα γίνουμε όλοι μια αγκαλιά,στο 1ο street volley!».
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.