Ο ενοριακός παιδικός σταθμός “Η Γλυκογαλούσα” της Ιεράς Μητροπόλεως Θήρας, Αμοργού και Νήσων, με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλεί στην 2η δράση της Σχολής Γονέων 2017-2018,
με εισηγήτριες την κυρία Αλεξάνδρα Κλημεντοπούλου Παιδίατρος – Αναπτυξιακή παιδίατρος, Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Αθηνών και την κυρία Μαρία Μάζη (ΦΠΨ, Μ.Α.) Ψυχολόγος & Ειδική παιδαγωγός
με θεματολογία:
«Το παιχνίδι ως μέσο θετικής εξέλιξης» & «Γονεϊκή ιδιότητα και πρώιμη ανάπτυξη»
Η εισηγήσεις θα πραγματοποιηθούν την ΤΕΤΑΡΤΗ 21/03/2018 στις 18:00
στην Χριστιανική Εστία. Η είσοδος είναι δωρεάν.
Στους συμμετέχοντες εκπαιδευτικούς θα δοθεί βεβαίωση παρακολούθησης.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.