TO ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΕΦΥΡΑ ΣΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΚΑΙ ΘΗΡΑΣΙΑ
ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΓΙΑΤΡΩΝ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
![](http://santonews.com/wp-content/uploads/2016/11/15310790_731464283679054_574698179_o-300x225.jpg)
ΘΗΡΑΣΙΑ- ΦΩΤΟ:Μαρία Πιτσικάλη
“Κλιμάκιο Ιατρών του Γενικού Νοσοκομείου Θήρας αποτελούμενο από έναν οδοντίατρο, έναν ορθοπεδικό και έναν παιδίατρο, θα πραγματοποιήσει επίσκεψη στο Περιφερειακό Ιατρείο (Π.Ι) της Θηρασίας, αύριο Τετάρτη 28/02/2018 και τις ώρες 08:00 με 13:00, με σκοπό τον προληπτικό έλεγχο και εξέταση κατοίκων του νησιού”.