Άνετη επικράτηση του Ιάκωβου Ρούσσου στην Ανάφη- Σταυροδοσία
Δημήτρης Πράσσος
Αναμενόμενο ήταν το εκλογικό αποτέλεσμα στην Ανάφη. Ο Ιάκωβος Ρούσσος, εκλέγεται για μια ακόμα φορά Δήμαρχος και εκλέγει 9 Δημοτικούς συμβούλους, ενώ 4 εκλέγονται με τον συνδυασμό του Ιωάννη Χάλαρη (συμπεριλαμβάνεται ο ίδιος)
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.