ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΤΑΒΛΟΥΣ;
ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΑΖΟΥΝ ΠΟΔΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΠΟΡΤΑ;
Φωτογραφίσεις του κάμπινγκ Καμαρίου και των Στάβλων, έκαναν σήμερα δύο -μάλλον εντεταλμένα- άτομα. ΤΕΑΔ;, ΤΑΙΠΕΔ;. . Ουδείς γνωρίζει. Αλλά αυτά τα δύο ζωτικά ακίνητα του Καμαρίου, πρέπει να γίνουν ξανά κοινωνικοί χώροι.
Είδαμε, πως χτίζονται ακίνητα σε οικόπεδα -κοινωνικά κι αυτά- που πωλούνται.
Εντάξει, ας παραιτηθούμε.