ΚΑΠΟΙΕΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΔΕΝ ΧΡΕΟΚΟΠΟΥΝ ΠΟΤΕ
Η ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ ΜΕΓΑΛΟΥΡΓΗΣΕ ΞΑΝΑ
Τα αποτελέσματα της 51ης εθελοντικής αιμοδοσίας,που πραγματοποιήθηκε στο νησί μας από 6/5 έως 14/5/2017 έχουν ως εξής
Νέοι Αιμοδότες 145
Η Τράπεζα Αίματος Σαντορίνης απευθύνει ένα μεγάλο ΕΥΓΕ στους παλιούς αλλά και νέους αιμοδότες που προσήλθαν και αιμοδότησαν και τους εύχεται να έχουν πάντα την υγειά τους.
Εκφράζει επίσης θερμές ευχαριστίες , στο κλιμάκιο της Αιμοδοσίας του Νοσοκομείου του Ερυθρού Σταυρού που πραγματοποίησε τις αιμοληψίες αλλά και σε όσους συνέβαλαν στην επιτυχία και συτής της προσπάθειας.
Η προετοιμασία της 52ης αιμοδοσίας του Οκτωβρίου ξεκινά από σήμερα .
Μέχρι τότε καλό καλοκαίρι σε όλους και καλή αντάμωση.-
ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ