Ζητείται εποχιακό προσωπικό εστίασης όλων των ειδικοτήτων για τη νέα σεζόν Τηλ επικοινωνίας 6973679060 κ. Αντώνης.
ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ
ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ ζητείται από Ξενοδοχείο στα Φηρά Σαντορίνης με προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση για πλήρη απασχόληση. Κατά προτίμηση κάτοικος του νησιού 22860/22631″ .
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.