Η -ΜΗ- ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥΤΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥ.
Το εικάζω, απλώς από την αμέτρου εφευρετικής ασάφειας απάντηση του Δημάρχου, για τον άγριο ξυλοδαρμό του υποψηφίου Δημάρχου Γιώργου Χάλαρη. Και φυσικά: τσιμουδιά για την εισβολή του τραμπούκου σε εργασιακό χώρο και τον ξυλοδαρμό δημοσιογράφων και τα εκ των υστέρων -επιβαρυντικά!!!!, αυτό είναι το αστείο των αστείων- εξώδικα.
Δήμαρχε: Ατομική ή θεσμική δειλία;. Δεν συνεπλάκησαν δύο πλανόδιοι έμποροι οπωροκηπευτικών. Ένας δοτός θεσμικός εκπρόσωπος σου έδειρε έναν εκλεγμένο και επί 36 χρόνια αιρετό. Τι άλλο πρέπει να καταλάβεις;