ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΟ ΧΩΡΙΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΑ ΦΗΡΑ
Το Χριστουγεννιάτικο Χωριό και όλη η μαγεία των εορτών θα έχει ανοικτές πόρτες από το Σάββατο 17 Δεκεμβρίου 2016 έως την Τρίτη 3 Ιανουαρίου 2017 καθημερινά 12:00 – 21:00 στον Κεντρικό Σταθμό των ΚΤΕΛ στα Φηρά.
Τρενάκι, παγοδρόμιο, bungee τραμπολίνο, παιδότοποι, Άγιος Βασίλης, face painting, μαλλί της γριάς, ποπ κόρν, παραμύθια και πολλές ακόμη εκπλήξεις περιμένουν μικρούς και μεγάλους για να γιορτάσουμε όλοι μαζί τα Χριστούγεννα και τον ερχομό του Νέου Έτους!’”.
Save