Την Τετάρτη 29 Ιουνίου και ώρα 19:00, τα χορευτικά του Βόθωνα, θα δώσουν παρουσιάσουν παραδοσιακούς χορού, μπροστά στην Κοινότητα. Τα παιδιά του χωριού και οι γονείς τους, σας περιμένουν για μια βραδιά γεμάτη από τη δροσιά της παράδοσης. Είσοδος ελεύθερη.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.