ΑΠΟΔΕΚΤΗΣ ΚΑΙ Η ΕΝΩΣΗ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ ΠΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΤΟΥΣ ΕΜΠΝΕΥΣΤΕΣ
Μια κίνηση που δείχνει αφενός την ευαισθησία τους προς τις ευπαθείς ομάδες του τόπου μας και αφετέρου την ειλικρίνεια απέναντι στους πελάτες τους που αγοράζουν το bracelet , ότι ένα μέρος των χρημάτων που δίνουν πηγαίνουν για φιλανθρωπική δράση .
Ταυτόχρονα θέλουμε να ευχαριστήσουμε και τους επιχειρηματίες του νησιού γιατί προωθώντας το bracelet,δίνουν βοήθεια στους έχοντες ανάγκη συνανθρώπους του νησιού μας “.