“Δεν έχει σε τίποτα να κάνει με την περίφημη ταινία My Big Fat Greek Wedding (σ.σ “Γάμος αλά ελληνικά” της Νία Βαρντάλος) . Ο γάμος στην Ελλάδα, συνδυάζει ρομαντισμό και εκπληκτική θέα. Και η περίπτωση της Σαντορίνης, ενός από τα πιο διάσημα ελληνικά νησιά, είναι γνωστή ως προορισμός για νεόνυμφους ή για τέλεση γάμων. Το νησί με την αφοπλιστική ομορφιά, είναι γεμάτο γοητεία και χάρη. Είναι ηφαιστειακό και διαθέτει ένα σεληνιακό τοπίο, ρομαντικά ηλιοβασιλέματα και μαγευτικά αξιοθέατα”.