Κοσμοπλημμύρα στον Πύργο για τον εορτασμό της Μεταμόρφωσης του Σωτήρος. Το πανηγύρι που πραγματοποιεί η “Εστία Πύργου”, ξεπέρασε κάθε προσδοκία των διοργανωτών, καθώς , όχι μόνο δεν υπήρχε θέση (ακόμα και οι όρθιοι στριμώχνονταν), αλλά και τα γύρω καταστήματα ήταν γεμάτα, από πελάτες που απολάμβαναν τη μουσική. Η Λίτσα Βάλβη, στα καλύτερά της ξεσήκωσε με το μπρίο της τους πάντες και οι χοροί κράτησαν μέχρι αργά, με τους οι μουσικούς Λοΐζο Σορώτο και ‘’τα Αηδονάκια’’ .
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.