Ο Αντιδήμαρχος Θήρας και εκ νέου υποψήφιος με το “Σαντορινιό Όραμα” κ. Γρηγόρης Μαντούσης, κάνει έναν μίνι απολογισμό και μιλά για το σχεδιασμό της επόμενης περιόδου στον Δήμο Θήρας.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.