Ο Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Ακρωτηρίου και του Ιδρύματος “Λούλας και Ευαγγέλου Νομικού” (Τελεφερίκ) κ. Γουλιέλμος Μπάικας, κάνει έναν μίνι απολογισμό της δράσης του και εξηγεί τους λόγους που τον ώθησαν να τεθεί υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος, με το συνδυασμό “Σαντορινιό Όραμα”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.