ΒΙΝΤΕΟ: ΣΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ…ΥΠΟΘΑΛΑΣΣΙΑ & ΣΤΟ ΝΑΥΑΓΙΟ
Δημήτρης Πράσσος
ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΕΝΙΑΜΙΝ ΝΤΕΝΕΚΕ
“Μια μέρα πριν την γιορτή του Ταξιάρχη στο ηφαίστειο μας, εγώ και ο φίλος εκπαιδευτής δυτών Βασίλης Τσατσανίδης που με έχει εκπαιδεύσει σαν δύτη και έμενα αποφασίσαμε να κάνουμε αυτήν καταπληκτική βουτιά… Άψογη ημέρα καιρικά και η ορατότητα στο μάξιμουμ. Ένα πράγμα μόνο με στεναχώρησε πολύ , τα σκουπίδια στο βυθό κάπου έχω κόψει στο μοντάζ άλλα δεν παύουν είναι ΕΚΕΊ.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.