ΒΙΝΤΕΟ-PODCAST: ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Γ. ΡΟΥΣΣΟΣ
Δημήτρης Πράσσος
ΚΑΤΙ ΑΧΝΟΦΕΓΓΕΙ ΓΙΑ ΤΟ 2021 ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΟΣΜΟ
Ο Πρόεδρος του Επιμελητηρίου Κυκλάδων κ. Γιάννης Ρούσσος, μιλά για το πλήγμα της πανδημίας, στις επιχειρήσεις, τις προτάσεις, και τις διεκδικήσεις. Μια γκρίζα χρονιά, έφυγε, αλλά οι ελπίδες για τη νέα, αρχίζουν να αχνοφέγγουν.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.