ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΑΠΟ ΤΗ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΠΡΟΣ ΑΘΗΝΑ
«Κάτι κόψαμε, για να φτάσουμε στην Αθήνα στη 1:42. Δηλαδή με περίπου, με κάτι λιγότερο από δύο ώρες. Καλύψαμε γύρω στα 40 λεπτά. Το είχαμε πατήσει, το είχαμε σκίσει, τι άλλο να κάνουμε; Συμβαίνουν και αυτά. Δεν είμαστε μάγοι, πιλότοι είμαστε. Πρέπει να τα φτιάξουμε, γιατί δεν παίζεις με αυτά τα πράγματα», είπε από το πιλοτήριο και το βίντεο έγινε viral”.
@georgeeeev To pigame treno ✈️