ΒΙΝΤΕΟ: Ο ΝΙΚΟΣ ΛΕΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΩΛΗ ΓΛΕΖΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΦΟΡΕΙΑ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
Δημήτρης Πράσσος
Ο κ. Νίκος Λεβογιάννης, μιλά για τα 3 χρόνια από το θάνατο του πρώτου παρτιζάνου της Ευρώπης Μανώλη Γλέζου και την απόφαση να πάρει το σχολείο Φολεγάνδρου το όνομά του. Στη συνέντευξή του στην εκπομπή “Ενημερωτικός Περίπλους”, ο τέως Βουλευτής μιλά επίσης για τον παραλογισμό της ύπαρξης Εφορείας Αρχαιοτήτων Κυκλάδων, με έδρα την Αθήνα.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.