Παρουσία, του σεβασμιότατου Μητροπολίτη Θήρας κ. Αμφιλοχίου, εκπροσώπων της Αυτοδιοίκησης και φυσικά του προπονητικού επιτελείου της διοίκησης και των αθλητριών της Ομάδας, πραγματοποιήθηκε ο αγιασμός στον ΑΟ Θήρας.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.