H Πολιτιστική Άνοιξη του 2ου Μαθητικού Φεστιβάλ, είχε επίσης και μια ιδιαίτερη μουσική αύρα. Τα παιδιά του Δημοτικού Σχολείου Εμπορείου, απέδωσαν όμορφα, γνωστά ελληνικά τραγούδια υπό την μουσική διεύθυνση αλλά και τη συνοδεία στο πιάνο από τον δάσκαλό τους. Καλή δουλειά, άψογος συγχρονισμός, πολλά χαμόγελα και άφθονο χειροκρότημα.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.