Οικογενειακό το κλίμα, αλλά κατάμεστη η αίθουσα στην εκδήλωση κοπης πίτας του Συλλόγου Δημοτικών Υπαλλήλων Θήρας. Οικοδεσπότης ο Πρόεδρος κ. Παναγιώτης Γλέζος και το Διοικητικό Συμβούλιο. Ιερούργησε ο πατήρ Γεώργιος, εφημέριος του Καμαρίου, ενώ χαιρετισμούς απηύθυναν οι: Αναστάσιος- Νικόλαος Ζώρζος Δήμαρχος Θήρας, Μάρκος Καφούρος Α’ Αντιδήμαρχος και Χαράλαμπος Δαρζέντας, Δημοτικός Σύμβουλος και πρώην Αντιδήμαρχος Θήρας.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.