Τις σκέψεις, την επιστημονική και κοινωνική της διαδρομή, αλλά και τους λόγους που την ώθησαν να θέσει υποψηφιότητα με τον ΣΥΡΙΖΑ Προοδευτική Συμμαχία, κατέθεσε στην πρώτη της συνέντευξη στον Santorini FM 106.4 η κ. Θαλέλαια Ιακωβίνα Καραμολέγκου. Με σοβαρή κοινωνική δράση, από τα εφηβικά της κιόλας χρόνια, η νέα Υποψήφια Βουλευτής αποφάσισε να συνεισφέρει με τις δικές της ικανότητες, ιδέες, απόψεις και εμπειρία στην εκπροσώπηση των νησιών. “Από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου, ασχολούμαι με τα κοινά” είπε χαρακτηριστικά.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.