“Σε μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης, ο επικεφαλής της Θηραϊκής Πολιτείας Νίκος Ζώρζος αναφέρεται στο θέμα των απορριμμάτων, του αλιευτικού καταφυγίου της Βλυχάδας, των σχολείων αλλά και σε θέματα πολιτικής εν όψει της επικείμενης προεκλογικής περιόδου”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.