ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ;. ΝΑ ΦΟΡΑΤΕ ΚΑΠΕΛΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΛΙΟ
Όπως έλεγε ένας φίλος: «χρειάζεται πολύ ταλέντο για να κάνεις τόσες βλακείες, μαζεμένες». Τις χρεώνομαι προσωπικά. Παρ’ ότι, ήξερα, μιλούσα (αν σας πω για τα ενοίκια και πως καταβλήθηκαν μόνο!), αλλά δεν εισακουγόμουν (μου κρατούν ακόμα πόζα οι του Δήμου, χωρίς ωστόσο να διαψεύσουν έστω ΕΝΑ ρεπορτάζ). Πάλι καλά που γλίτωσα το μπερντάχι, ενώ ο δύσμοιρος ο Χάλαρης όχι.