ΒΙΝΤΕΟ: ΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΤΗΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΘΗΡΑΣ
Δημήτρης Πράσσος
ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΠΩΘΗΚΕ
Το θέμα, πήρε ασφαλώς μεγάλες διαστάσεις. Γράφτηκαν πολλά, αμφισβητήθηκαν άλλα. Πάντως με τη -σιωπηρή έστω- συγκατάθεση όλων. Η κάμερα, κατέγραψε τη συνάντηση των εκπαιδευτικών με τον Δήμαρχο και τον Α΄ Αντιδήμαρχο Θήρας. Οπότε, όσοι νοιάζονται για το θέμα, ας το δουν.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.