Ο Γιώργος Βακόνδιος βρέθηκε στη Σαντορίνη με αφορμή την κοπή της πίτας της ΔΗΜΤΟ του νησιού. Αυτό υπήρξε και η ευκαιρία για μα ενδιαφέρουσα συνέντευξη. Κύρια εστίαση στα προβλήματα των νησιών και ιδίως στην ακτοπλοΐα, όπου ο κ Βακόνδιος, είναι στην αρμόδια επιτροπή του κόμματός του.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.