Ζωγραφίζει αδιαλείπτως και η τελευταία ενότητα των πινάκων του, αφορά στην εικαστική αποτύπωση των εκκλησιών της Σαντορίνης. Παρά το γεγονός πως αρνείται να πουλήσει δημιουργίες του, κάποιες κοσμούν δημόσια κτίρια όπως το Δημαρχείο Θήρας, αλλά και ιδιωτικές συλλογές φιλότεχνων στους οποίους ο ίδιος επιλέγει να δωρήσει.
Η έκθεσή του διοργανώνεται από τον Παγκράτιο Σύλλογο Καμαρίου και στεγάζεται στην αίθουσα της κεντρικής πλατείας απέναντι από την Μυρτιδιώτισα.