ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΑΘΜΟ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΠ’ ΟΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ
Τώρα “επιστρέφει”. Υποψήφιος Περιφερειακός Σύμβουλος με το συνδυασμό Χατζημάρκου. Τα εισαγωγικά στο “επιστρέφει”, οφείλονται στο γεγονός πως η Περιφερειακή Αυτοδιοίκηση είναι κατ’ ουσίαν ο διάδοχος της Νομαρχιακής Αυτοδιοίκησης.
Ο -Μαθηματικός και πρώην εκπαιδευτικός- κ. Δαρζέντας, εξηγεί τους λόγους και κάνει έναν μικρό απολογισμό πεπραγμένων.