Η επανεκκίνηση του ελληνικού τουρισμού και τα μέτρα που δρομολογούνται. Το πρόγραμμα “Santorini Plastic free” και το “Visit Greece”, με τη συνεργασία εταιρειών και τραπεζών, ήταν τα κομβικά σημεία της πολύ ενδιαφέρουσας παρουσίασης, που έγινε στο “Συνεδριακό Κέντρο Πέτρου Μ. Νομικού”. Προφανώς θα υπάρξει σύνοψη. Αλλά το καλύτερο είναι η παρακολούθηση, της καταγραφής.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.