Το βίντεο κατέγραψε ο καλός και προσεκτικός οδηγός του ΚΤΕΛ Παναγιώτης Φωκάς, με την ειδική κάμερα του λεωφορείου βιντεοσκοπεί τη διαδρομή. Το αρχείο του θα μπορούσε να χρησιμεύσει για μια συνολική αποτίμηση των προβλημάτων στις διαδρομές όπου κινείται μεγάλος αριθμός επιβατών και οδηγών.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.