Ο ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΗΡΘΕ- ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΕΥΣΗΜΑ, ΑΛΛΑ… ΕΦΥΓΑΝ ΟΙ ΝΤΑΛΙΚΕΣ
Οι δεκάδες χιλιάδες περιστατικών και η υποδειγματική αντιμετώπισή τους -αυτό δείχνουν τα αυθόρμητα μηνύματα από έλληνες και ξένους- αποστομώνουν τους γκρούεζες, αλλά και τους υποστηρικτές των πλαστών πτυχίων με τις ψεύτικες “αριστείες” και τις αμφιλεγόμενες προσλήψεις. Το χρέος όμως της τοπικής κοινωνίας, παραμένει: Σπίτια για τους γιατρούς και το προσωπικό!.
Ναι, προβλήματα έχει!. Αλλά υπάρχει, περπατάει, ανανεώνεται, στελεχώνεται, εμπλουτίζεται. Εδώ είναι και εδώ είμαστε!.
ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ
https://www.facebook.com/santorinihospital/videos/1370144539688700/
ΒΙΝΤΕΟ