VIDEO: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΠΕΡΙΣΑΣ-LET’ S DO IT GREECE- ΓΕΩΘΗΡΑ
Δημήτρης Πράσσος
Η κάμερα του “Volcano TV” και της Santonews, βρέθηκε στην Περίσα, όπου κατέγραψε την Πρόεδρο της Γεωθήρα κ. Αικατερίνη Καραμολέγκου, τη Διευθύντρια του Γυμνασίου Εμπορείου, την δραστήρια εκπαιδευτικό κ. Καρολίνα Ρικάκη, λίγους διασώστες και 15 παιδιά που έστειλαν το δικό τους μήνυμα στους διαμαρτυρόμενους των καναπέδων.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.