“VEDEMA” ΜΕ ΓΕΥΣΙΓΝΩΣΙΑ ΤΩΝ ΦΕΤΙΝΩΝ ΟΙΝΟΔΗΜΙΟΥΡΓΗΜΑΤΩΝ
Δημήτρης Πράσσος
ΓΙΟΡΤΗ ΣΑΝΤΟΡΙΝΙΟΎ ΟΙΝΟΥ ΣΤΟ “ΣΕΛΗΝΗ”
Για μια ακόμα χρονιά διοργανώνεται η ετήσια έκθεση Σαντορινιού κρασιού “Vedema” στο εστιατόριο Σελήνη. Φέτος, στις 8 Απριλίου 2017 από τις 12:00 το μεσημέρι εώς 19:00.
Είσοδος ελεύθερη
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.