Ενημερώνουμε το επιβατικό κοινό ότι λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών που προβλέπονται για τις επόμενες ημέρες τα δρομολόγια του ΕΓ-ΟΓ ΣΑΟΣ ΝΗΣΟΣ από την Τρίτη 5/3/2024 έως την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8/3/2024 θα διαμορφωθούν ως εξής:
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.