“Ο Δήμος Θήρας ενημερώνει ότι λόγω του μεγάλου ενδιαφέροντος για την πρόταση τροποποίησης του Γενικού Πολεοδομικού Σχεδίου της Δημοτικής Κοινότητας Θήρας (ΓΠΣ Φηρών), η υποβολή ενστάσεων θα συνεχιστεί έως τις 03 Μαΐου 2017 ” .
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.