Έχουν να λένε, πως η πρώτη και η τελευταία εικόνα, είναι καθοριστικές για την ταξιδιωτική εμπειρία. Η Σαντορίνη το φροντίζει. Τσαλακώνει το προφίλ της, όπως μπορεί. Τώρα, ποιός είναι ο υπεύθυνος, άγνωστο. Του Δήμου Θήρας, είναι πάντως οι κάδοι. Και δεν έχει πάει-όταν ελήφθησαν οι φωτογραφίες- εννιά. Ούτε καν ο μήνας, δεν έχει εννιά. Και το Καμάρι, βουίζει από τις πτήσεις. Πρώτη και τελευταία εικόνα. Για χίλιες λέξεις. Και βάλε.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.