“Μετά την επιτυχημένη πορεία της έκθεσης «Το παιχνίδι» που πραγματοποιήθηκε με αφορμή τη συλλογή παιχνιδιών του Λαογραφικού Μουσείου Σαντορίνης, αισθανόμαστε την ανάγκη να γιορτάσουμε την τελευταία ημέρα λειτουργίας της με την τιμητική παρουσία του κ. Εμμανουήλ Λιγνού χάρη στον οποίο είχαμε την ευκαιρία να ταξιδέψουμε στον κόσμο και την ιστορία του παιχνιδιού. Κυριακή 28 Μαΐου, 19:30″.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.