ΤΟ ΠΡΟΑΥΛΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΦΗΡΩΝ ΣΕ ΧΡΗΣΗ ΩΣ ΘΕΡΙΝΟΥ ΠΑΡΚΙΝΓΚ
Δημήτρης Πράσσος
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΘΗΡΑΣ
«Ο Δήμος Θήρας ενημερώνει τους πολίτες της Σαντορίνης ότι το πίσω προαύλιο του Γυμνασίου Φηρών, στα Φηρά – το γήπεδο ποδοσφαίρου – θα χρησιμοποιείται από σήμερα 05/07 και έως τις 31/08/2018 ως χώρος προσωρινής στάθμευσης αυτοκινήτων».
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.