ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ ΣΤΟ SAF & ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΡΥΣΙΝΟ ΝΙΚΗΤΗ
Όπως αναφέρει στην επίσημη σελίδα της η διοργανώτρια “Η Σαντορίνη στην Ελλάδα είναι ένα από τα πιο φωτογραφημένα νησιά στον κόσμο και το τέλειο πεδίο για την ελίτ freerunning του κόσμου. Πριν από το Red Bull Art of Motion , την 1η Οκτωβρίου, η ελίτ του αθλήματος έχει ήδη αρχίσει να κατακτά τον παράδεισο του freerunning και οι αθλητές απλώνονται σε όλη την καλντέρα για να προετοιμάσουν τον εαυτό τους, ή να ανταγωνιστούν στην εκδήλωση για μία από τις ανοικτές θέσεις.
Φέρνοντας την τέχνη της κίνησης σε έναν από τους πιο γραφικούς προορισμούς του πλανήτη δημιουργεί εντυπωσιακές εικόνες…”.
http://www.redbull.com/en/
Joey Adrian of USA performs during the preshoot for the Red Bull Art Of Motion on Santorini island, Greece on September 27th, 2016
Save