“Σήμερα 02/08/2016 πραγματοποιήθηκε ο πρώτος τοκετός στο Γενικό Νοσοκομείο Θήρας. Μητέρα και μωρό χαίρουν άκρας υγείας. Το προσωπικό του νοσοκομείου εύχεται να είναι καλότυχο και ευτυχισμένο!”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.