TO ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΡΗΝΕΙ ΤΟΝ ΔΡ ΙΜΠΡΑΧΙΜ-ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ
Δημήτρης Πράσσος
ΕΦΥΓΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΑΘΗΚΟΝ
“Απόψε στο Γ.Ν. Θήρας έχει απλωθεί βουβός θρήνος. Η πιο ευγενική του μορφή, ένας άριστος γιατρός, ένας φανταστικός άνθρωπος, ένα μέλος της οικογένειάς μας έφυγε αναπάντεχα. Καλό ταξίδι συνεργάτη, συνάδελφε, γιατρέ, φίλε, καλέ μας άνθρωπε Ιμπραχήμ. Θα σε θυμόμαστε πάντα με αγάπη. Θερμά συλλυπητήρια στην οικογένειά σου”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.