Πολύς λόγος, έχει γίνει για την κυριότητα του Γήπεδου Καμαρίου. Της Θύελλας, δηλαδή. Λοιπόν. Ανήκει στον Δήμο Θήρας. Το αποδεικνύουν, τα έγγραφα που παρατίθενται. Δεν αλλάζουν τα πράγματα με μια απλή απόφαση διοικητικών υπηρεσιών.
Πάρτε το, προτού σας το πάρουν και δούμε κανένα rooms to let, με φόντο τις κερκίδες.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.