ΤΗΝ ΤΣΕΧΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ MERKOVA VENDULA ΑΠΕΚΤΗΣΕ Ο ΑΟ ΘΗΡΑΣ
Δημήτρης Πράσσος
ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΣΠΟΥΔΑΙΕΣ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΟΠΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕ
“Το Δ.Σ του Α.Ο.ΘΗΡΑΣ ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας του για την περίοδο 2017-2018 με την αθλήτρια MERKOVA VENDULA . Καλωσορίζουμε στην οικογένεια του Α.Ο.ΘΗΡΑΣ την Τσέχα διαγώνια και της ευχόμαστε να έχει μια υγιή αγωνιστική περίοδο με επιτυχίες τόσο προσωπικές όσο και με την ομάδα μας”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.