“Ο Δημοτικός Αθλητικός Πολιτιστικός Περιβαλλοντικός Οργανισμός Σαντορίνης και ο Δήμος Θήρας σας προσκαλούν το Σάββατο 6 Οκτωβρίου 2018 στις 19:00 στον προαύλιο χώρο του Κλειστού Γυμναστηρίου και την Κυριακή 7 Οκτωβρίου 2018 στις 19:30 στην πλατεία των Φηρών για να παρακολουθήσετε δύο εκδηλώσεις αφιερωμένες στην ελληνική παράδοση.
Το διεθνές χορευτικό σχήμα Σαντορίνης «Σταμαντίνα Ξιάρχου» και ο σύλλογος Ποντίων Επταμύλων Σερρών «Οι Ακρίτες» θα ενώσουν το πολιτιστικό τους παρελθόν με το σήμερα σε μία υπέροχη μουσικοχορευτική ποντιακή και νησιώτικη σύναξη.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.