ΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ ΚΩΜΩΔΙΑ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
Εφτά χαρακτήρες βρίσκονται το ίδιο Σαββατοκύριακο στο ίδιο εξοχικό και διεκδικούν τον έρωτα, την ευτυχία, μια βαλίτσα με τετρακόσια χιλιάρικα, μια μπότα Λουμπουτάν κι ένα σπίτι. Ποιος θα πάρει αυτό που θέλει, ποιος θα πάρει αυτό που του αξίζει και ποιος θα πληρώσει τον λογαριασμό; Ποιος έκανε τη ληστεία; Ποιος θα φύγει με τα λεφτά, ποιος με το σπίτι και ποιος με τον αληθινό έρωτα;
Παίζουν οι: Μαριάννα Τουμασάτου, Μάριος Αθανασίου, Κώστας Αποστολάκης, Σοφία Μανωλάκου, Άρης Τσαπής, Κωνσταντίνα Κομματά και ο Σπύρος Πούλης.
Τιμή εισιτηρίου: 12 ευρώ προπώληση & 16 ευρώ ταμείο
Σημεία Προπώλησης: Γραφεία Διοίκησης Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ και κυλικείο Κλειστού Γυμναστηρίου”.